• Image

מעגל חיי העובד בחוגלה קימברלי

קימברלי- קלארק ישראל הינה חברה מובילה, המספקת פרנסה לאלפי עובדים בישראל. לכן, חשוב לנו לאפשר לעובדינו להתפתח ולהביא לידי ביטוי את היכולות הטבועות בהם – יצירתיות, חדשנות, אחריות, עשייה והגשמה.

מעגל חיי העובד בקימברלי- קלארק ישראל  מורכב מאלמנטים שיחד נועדו ליצור חווית עבודה ייחודית הנשענת על כלים ותפיסות שיאפשרו לכם לפתח קריירה מספקת, ולהפוך רעיונות וחלומות לעשייה משמעותית שמשפיעה על חייהם של אלפי אנשים.

אתם מוזמנים לקרוא על כל אחד מהאלמנטים המרכיבים את המעגל ולגלות את כוח העשייה.

Welcome ברוכים הבאים

חשוב לנו לגייס לשורותינו אנשים בעלי מוטיבציה גבוהה ופוטנציאל להתפתחות, שיחד איתנו יתרמו לחברה ויגדלו איתה. רק כך, אנו מאמינים, נוכל להשיג את היעדים העסקיים שלנו ולבנות תרבות ארגונית מנצחת.

השילוב הייחודי של אנשים המייצגים מבחר תחומי ידע וניסיון מקצועי ואישי, הוא המפתח לחשיבה היצירתית הייחודית המאפיינת את בקימברלי- קלארק ישראל , ולצמיחה ארגונית ואישית.

Dream החלום

אנחנו רוצים שתחלמו, ומאמינים שהחלומות שלכם הם הדרך לעשייה יצירתית שלא נותנת לגבולות הקיימים לעצור אותה. אנו נשמח לספק כלים שיאפשרו לכם לקדם את הקריירה שלכם ולצמוח בתוך קימברלי- קלארק ישראל , תוך שאתם משיגים את המטרות אליהן אתם שואפים ומממשים את היכולות הטמונות בכם. אתם מוזמנים לחלום ולהגשים יחד איתנו.

Grow לגדול ולהתפתח

בקימברלי- קלארק ישראל  חשוב לנו שתצעדו קדימה ולעולם לא תישארו במקום. אנו מעמידים לרשותכם מגוון כלים שיאפשרו לכם לגדול ולהתקדם ביניהם קורסים בתחומים שונים, הכשרות מקצועיות, לימודיים אקדמאיים לזכאים לכך וכלים אינטרנטיים המספקים מידע מקצועי ודרכים לעשייה ולהתקדמות. כמו כן, מנהלים ייקחו חלק במגוון תהליכים לפיתוח אישי ופיתוח יכולות ניהוליות ומנהיגותיות. אך אל תשכחו, רק אתם יכולים להחליט לצעוד קדימה. אנחנו נהיה כאן כדי לעזור.

Win הניצחון הוא של כולנו

אנחנו החברה המובילה בישראל בתחום מוצרי הצריכה שאינם מזון בזכות התמקדות בעשייה מנצחת, מוצרים ייחודים ורעיונות שאף אחד לא חשב עליהם קודם. אנחנו שואפים, בכל פעם מחדש, להגיע גבוה יותר, ויודעים שנגיע לשם באמצעות העובדים שלנו, האמון שאנו נותנים בהם והערכים המשותפים המובילים אותנו כאחת החברות הוותיקות בישראל.

Celebrate כל הכבוד לכם

להוביל לשינוי, להפתיע עם רעיון חדש, לקחת אחריות ולהגדיל ראש – אנחנו, בקימברלי- קלארק ישראל , יודעים לזהות עשייה חיובית כשהיא מתרחשת ולהגיד את המילים שעושות את ההבדל "כל הכבוד תמשיכו כך". בקימברלי- קלארק ישראל חשוב לנו לחגוג יחד אתכם את התרומה והשינוי שאתם מביאים לחברה, וגם לתגמל אתכם מעבר למילים. הרי גם אנחנו, בתור חברה מובילה, אוהבים לקבל טפיחה על השכם מידי פעם...

Live Well לחיות נכון

אנחנו מאמינים שעובד שמרגיש טוב יכול לתרום יותר לקימברלי- קלארק ישראל זאת הסיבה שאנו משקיעים משאבים רבים בסביבת העבודה שלנו ובתחום הבטיחות. העובדים שלנו משתתפים בימי גיבוש וימי כיף, ונהנים ממגוון המוצרים שקימברלי- קלארק ישראל  מייצרת ומשווקת המאפשרים גם להם, כמו לכל לקוחותינו, לנהל חיים נוחים יותר.

Give Back לקבל זה לתת

בקימברלי- קלארק ישראל  אנחנו שמחים לתרום ולתת לסביבה בה אנו חיים ופועלים. בקימברלי- קלארק ישראל  פיתחה את פרויקט "אני יודעת" שמטרתו היא לספק מידע מקצועי ואיכותי לנשים בכל הגילאים, באמצעות סדנאות, קורסים והפצת חומר מודפס על מנת לאפשר להן ליהנות משליטה מלאה על חייהן. בנוסף, מפעלי החברה ומרכזי ההפצה תורמים מוצרים לקהילות המקיפות אותם, ומשתתפים בפעילויות חברתיות, שהופכות את קימברלי- קלארק ישראל  לחלק מחיי היום יום של האנשים המקיפים אותה.